ЗОЯ - КООРДИНАТОРКА ТАБОРУ РоДоСи

Я з просторів центральної України – Кіровоградської області. І якщо когось буду цитувати, то Симоненка: «Люди — прекрасні. Земля — мов казка. Кращого сонця ніде нема...»

Справа в тому, що кут зору дуже важливий і добре змалечку розуміти, що світ такий, яким ти його бачиш. І що змінити цей світ можеш тільки ти – своїм чином, своєю працею над собою.

По життю я комунікатор – люблю і добре виходить налагоджувати зв’язки між людьми, спільнотами, проектами чи організаціями. А ще я пластунка – і це вже років 20 не просто членство в скаутській організації – а стиль життя. Працювала журналістом, прес-секретарем, керівником різноманітних проектів. Життя раз по раз вертає до освітніх процесів: на сьогодні є однією з засновниць та виконавчим директором Альтернативної школи – експериментального проекту батьків міста Кропивницький. Дуууже люблю все, що пов’язано з ігрофікацією. Ввважаю що гра – це ефективний навчальний інструмент для будь-якого віку і соціального статусу. Тому я ще й є майстром гри «Світ Громад» і використовую ігрові моменти на тренінгах та для роботи.