Мови програмування – це мови третього тисячоліття.

Перш ніж обрати будь – яку професію, базовою освітою ми б рекомендували вивчити певну мову програмування. А далі можна самому і вчитись за другою спеціальністю і заробляти на навчання та прожиття.

Навіть якщо країна бідна на природні ресурси, рівень життя у ній може бути досить високим. Адже, найголовніше багатство будь-якої країни – її людський ресурс.

Інвестиції у вище вказаний ресурс – дають найвищі дивіденти.

ІТ-галузь є найдинамічнішим сегментом світової економіки, вже в 2020 році кожна третя вакансія в світі буде зі сфери ІТ.

Це — одна з найбільш преспективних професій майбутнього! Сьогодні в Україні програмісти (як і більшість інших ІТ фахівців) мають високий дохід (в середньому 18-25 тис доларів на рік) та гарні умови праці. Суть спеціальності, як не дивно — саме писати програмний код, на різних мовах, для різних галузей. Тут треба опанувати багато різних технологій та концепцій, мати системне мислення, інтелектуальну витривалість та креативність! Вже після 3-4 років навчання у ВНЗ можна розпочати кар’єру у якості молодшого розробника програмного забезпечення, а при глибоких знаннях – і розробника. Проте робити невеличкі проєкти як фрілансер, за цим фахом можна ще раніше!

Ми хочемо дати змогу старшокласникам опанувати певну мову програмування. Визначитися у виборі програмування як майбутньої професії основної чи базової.

На повний курс вивчення мови прогамування Пітон необхідно 40 годин, а це 400 евро на групу старшокласників з 8 чоловік.

Курс проводитимо, починаючи з вересня 2018 в одному з Інтернатів, що на Львівщині.

Діти, які не мають змогу пройти стаціонарні курси, як альтернатива можуть зареєструватись на сайті
та самостійно прослухати курс.

Основи програмування

Основи програмування на C#

Основи програмування на Java